Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Titulky na 4x16 - Floyd

  29.3.2010, 1:23

  Máme tu pro vás další titulky, tentokrát na epizodu 4x16 - Floyd. O překlad se opět postaral mirwe.

  Stahujte zde.

  komentáře (27) - trvalý odkaz

  Titulky na 4x15

  22.3.2010, 19:55

  Další týden je za námi a tak je čas na další titulky. O překlad se opět postaral mirwe, já jen zařídil korekturu. Musím říct, že tato epizoda s názvem Don Geiss, America and Hope podle mého patří k nejlepším epizodám vůbec. Snad se vám bude líbit také.

  Dále bych se chtěl vyjádřit k nápadu jednoho z návštěvníků webu, který se ptal na možnost "odčeštění" reálií v našich titulcích a následné zveřejnění. Nesouhlasíme s tím a prosil bych naše přání respektovat. Přece jen titulky jsou naším dílem a chceme je mít ve formě v jaké jsme je vytvořili. Knížky s Harrym Potterem byste snad taky nevydávali podruhé bez svolení autora jen proto, že vám vadí "famfrpál" a jste zvyklí na originální výraz.

  Pokud si v titulcích děláte nějaké úpravy pro sebe, v pořádku, ale nešiřte prosím takové titulky dál.

  Nové titulky stahujte zde.

  P.S. Prosím vyhněte se diskuzi o tom, zda máte radši, když se reálie počešťují, nebo ne. Řešilo se to už mnohokrát v knize návštěv a nerad bych to tu měl znovu. Díky.

  komentáře (5) - trvalý odkaz

  Titulky na 4x14 - Future Husband

  15.3.2010, 19:53

  Přinášíme vám titulky na epizodu 4x14 - Future Husband. O překlad se postaral mirwe, jelikož Badgeriii už na překládání nemá čas, jak jsem psal minule. Věřím, že rozdíl ani nepoznáte. Překládat by měl i příště. Tímto mu děkuji.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (8) - trvalý odkaz

  Poslední titulky od Badgeriii

  17.2.2010, 17:02

  Máme tu pro vás další titulky, na nejnovější epizodu 4x13 - Anna Howard Shaw Day. Bohužel mě Badgeriii informovala, že už na 30 Rock přestává mít čas a tak jsou tohle její poslední titulky. Chtěl bych jí tedy touto cestou poděkovat za všechny titulky, které přeložila.

  Titulky na 4x13 stahuje zde.

  Jak to bude s titulky dál? Nevím. Já osobně překládat znovu nebudu, ale rád zůstanu na postu korektora. Pokud si tedy myslíte, že máte na to 30 Rock dlouhodobě překládat, napište mi na mail petr.mel@seznam.cz a můžeme se domluvit. Přiložte ale prosím nějakou ukázku vašich překladatelských schopností.

  Další epizoda 30 Rock se vysílá až 11. března, takže snad do té doby někdo projeví zájem. Pokud ne, tak asi budete muset doufat v titulky z jiných zdrojů.

  komentáře (10) - trvalý odkaz

  Titulky na 4x12 - Verna

  10.2.2010, 5:04

  Další titulky od Badgeriii jsou tu. A nezapomeňte, že už od zítra se na televizi COOL začíná vysílat Studio 30 Rock. Od pondělí do čtvrtka od 21:30.

  Titulky na 4x12 - Verna stahujte zde.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  Titulky na 4x11 - Winter Madness

  4.2.2010, 16:33

  Máme tu pro vás další titulky na zatím poslední odvysílaný díl 4x11 - Winter Madness (další se vysílá dnes). Dík opět patří Badgeriii.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »